Vi använder cookies för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Du kan välja att endast tillåta nödvändiga cookies eller tillåta alla cookies.
65 SX (2020) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
kopiera artikelnummer
0025050126
HH collar screw M5x12 TX30
21:-
2
kopiera artikelnummer
46234005110
SHIFTING SHAFT FENDER RET. PL.
43:-
3
kopiera artikelnummer
46234005144
2024-05-30
SHIFT SHAFT CPL.
930:-
4
kopiera artikelnummer
0471140100
retaining ring DIN 471 14x1
15:-
5
kopiera artikelnummer
54634050000
2024-05-30
STOP DISK 14X30X1
46:-
6
kopiera artikelnummer
54834014000
RETURN SPRING 03
50:-
7
kopiera artikelnummer
54634020000
SPRING GUIDE
55:-
8
kopiera artikelnummer
56534013100
TENSIONING SPRING 0,8MM
25:-
9
kopiera artikelnummer
49033013000
STOP DISK 12,1X25X1
34:-
10
kopiera artikelnummer
46034027000
NEEDLE BEARING 12X18X12 2002, Åtgår 2st
80:-
11
kopiera artikelnummer
0760122050
SHAFT SEAL RING 12X20X5 B
50:-
12
kopiera artikelnummer
46234031044
SHIFTING LEVER CPL.
610:-
kopiera artikelnummer
06-1502-1
2024-06-01
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild... mer info



VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild

Dölj ytterligare info
249:-
14
kopiera artikelnummer
0024060156S
HH collar screw M6x15 TX30
24:-
15
kopiera artikelnummer
50233041500
PAIR NORDLOCK WASHER M6
33:-
16
kopiera artikelnummer
46234008044
SLIDING PLATE CPL.
145:-
18
kopiera artikelnummer
58038023200
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 4st
65:-
19
kopiera artikelnummer
46234019000
SHIFTING RAIL COUNTER SHAFT
145:-
20
kopiera artikelnummer
46234020000
SHIFTING RAIL MAIN SHAFT
120:-
21
kopiera artikelnummer
0402061000
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10, Åtgår 3st
19:-
22
kopiera artikelnummer
46234001000
2024-05-30
SHIFT FORK MAIN SHAFT
630:-
23
kopiera artikelnummer
46234002000
SHIFT FORK COUNTERSHAFT R/S
630:-
24
kopiera artikelnummer
46234003000
SHIFT FORK COUNTERSHAFT Ll/S
630:-
30
kopiera artikelnummer
0912060303
AH SCREW DIN0912-M 6X30
15:-
31
kopiera artikelnummer
46234015100
2024-05-30
Shift drum location cpl.
490:-
32
kopiera artikelnummer
0625618050
BALL BEARING 61805 C3
185:-
33
kopiera artikelnummer
46234012033
SHIFT ROLLER CPL.
1065:-
34
kopiera artikelnummer
0625069034
BALL BEARING 6903 C4
130:-
35
kopiera artikelnummer
54834023000
LOCKING LEVER SPRING 03
48:-
36
kopiera artikelnummer
54634052300
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
50:-
37
kopiera artikelnummer
50334024144
LOCATING LEVER CPL. 08
250:-
38
kopiera artikelnummer
0349000050
WASHER DIN7349-5X15X2
15:-
39
kopiera artikelnummer
0025050206
HH collar screw M5x20 TX30
21:-



1
0025050126, Lagerstatus: 61
HH collar screw M5x12 TX30
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen
2
46234005110, Lagerstatus: 44
SHIFTING SHAFT FENDER RET. PL.
Pris: 43kr/st
Lägg i varukorgen
3
46234005144, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT SHAFT CPL.
Pris: 930kr/st
Lägg i varukorgen
4
0471140100, Lagerstatus: 1-3
retaining ring DIN 471 14x1
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
5
54634050000, Lagerstatus: hos lev.
STOP DISK 14X30X1
Pris: 46kr/st
Lägg i varukorgen
6
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
7
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
8
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
9
49033013000, Lagerstatus: 1-3
STOP DISK 12,1X25X1
Pris: 34kr/st
Lägg i varukorgen
10
46034027000, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE BEARING 12X18X12 2002, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
11
0760122050, Lagerstatus: 4-6
SHAFT SEAL RING 12X20X5 B
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
12
46234031044, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING LEVER CPL.
Pris: 610kr/st
Lägg i varukorgen
06-1502-1, Lagerstatus: hos lev.
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original. Obs! Endast exempelbild
Pris: 249kr/st
Lägg i varukorgen
14
0024060156S, Lagerstatus: 11
HH collar screw M6x15 TX30
Pris: 24kr/st
Lägg i varukorgen
15
50233041500, Lagerstatus: 4-6
PAIR NORDLOCK WASHER M6
Pris: 33kr/st
Lägg i varukorgen
16
46234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
18
58038023200, Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 65kr/st
Lägg 4st i varukorgen
18
58038023200, Lagerstatus: 1-3
PRESSURE SPRING 0,9MM, åtgår 4st
Pris: 65kr/st
Lägg 4st i varukorgen
19
46234019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL COUNTER SHAFT
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
20
46234020000, Lagerstatus: 1-3
SHIFTING RAIL MAIN SHAFT
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
21
0402061000, Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER ZRB 6X10, åtgår 3st
Pris: 19kr/st
Lägg 3st i varukorgen
22
46234001000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK MAIN SHAFT
Pris: 630kr/st
Lägg i varukorgen
23
46234002000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK COUNTERSHAFT R/S
Pris: 630kr/st
Lägg i varukorgen
24
46234003000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT FORK COUNTERSHAFT Ll/S
Pris: 630kr/st
Lägg i varukorgen
30
0912060303, Lagerstatus: 1-3
AH SCREW DIN0912-M 6X30
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
31
46234015100, Lagerstatus: hos lev.
Shift drum location cpl.
Pris: 490kr/st
Lägg i varukorgen
32
0625618050, Lagerstatus: 4-6
BALL BEARING 61805 C3
Pris: 185kr/st
Lägg i varukorgen
33
46234012033, Lagerstatus: 1-3
SHIFT ROLLER CPL.
Pris: 1065kr/st
Lägg i varukorgen
34
0625069034, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
Pris: 130kr/st
Lägg i varukorgen
35
54834023000, Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 03
Pris: 48kr/st
Lägg i varukorgen
36
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris: 50kr/st
Lägg i varukorgen
37
50334024144, Lagerstatus: 1-3
LOCATING LEVER CPL. 08
Pris: 250kr/st
Lägg i varukorgen
38
0349000050, Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
39
0025050206, Lagerstatus: 26
HH collar screw M5x20 TX30
Pris: 21kr/st
Lägg i varukorgen