50 SX (2020) FRONT FORK, TRIPLE CLAMP
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
07186T0201 Lagerstatus: hos lev.
FORK 50SX 2017
11795:-
5
0025080306 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
6
0032100256S Lagerstatus: 23
AH SCREW DIN6912-M10X25,10.9, Åtgår 2st
60:-
31
45201032022 Lagerstatus: hos lev.
BOT. TRIPLE CLAMP CPL.
2155:-
34
45201034022 Lagerstatus: hos lev.
TOP TRIPLE CLAMP
1705:-
38
50301038000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR CLAMP D=22MM 2001, Åtgår 2st
195:-
39
45201039000 Lagerstatus: 1-3
HANDLEBAR SUPPORT 50SX D=22MM
410:-
42
59030029000 Lagerstatus: 1-3
HH NUT M20X1,5 WS=27 RIGHT
155:-
43
49001086000 Lagerstatus: 1-3
COVERING CAP
55:-
44
0770021300 Lagerstatus: 4-6
O-RING 40,94X2,62 NBR70
15:-
45
49001081000 Lagerstatus: 16
TAPERED ROLLER BEARING 32004X, Åtgår 2st
215:-
46
46001086000 Lagerstatus: 1-3
PROTECTION RING 20,1X39X5
55:-
47
0770360030 Lagerstatus: 1-3
O-RING 36,00X3,00 NBR
15:-
91
59001092050 Lagerstatus: 13
SPECIAL SCREW M6X12,5 WS=8
25:-
92
46301094000ABA Lagerstatus: 1-3
Fork protection kit 50 65 20
445:-
94
46301085000AB Lagerstatus: hos lev.
Clamp brake hose
55:-
95
0017060206 Lagerstatus: 25
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6, Åtgår 6st
20:-
98
00050000931 Lagerstatus: 1-3
STEARING HEAD REP. KIT MINI
450:-
99
00050000925 Lagerstatus: hos lev.
HANDLEBAR SUPPORT KIT 50SX 12
795:-