SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61502001000 2022-01-26
Handlebar d=28,5mm
2480:-
2
60702112000 2022-01-26
Handle gripheater R
1410:-
3
60702139100 2022-01-26
Handle Gripheater
1410:-
4
60711012000 2022-02-09
Ride-by-wire without throttle
2505:-
5
61312040300 2022-01-26
MIRROR LEFT CPL.
890:-
6
61312041300 2022-01-26
MIRROR RIGHT CPL.
890:-
7
61312040050
ADAPTOR FOR MIRROR, Åtgår 2st
110:-
8
0912080451
Screw w.hex.socket M8x45-8.8 b, Åtgår 2st
25:-
9
62002080053
CLAMP INTERNAL, Åtgår 2st
80:-
10
61411174100 2022-01-26
Engine kill switch + HFS
2220:-
11
6130203014430 2022-02-09
MASTER CYLINDER CPL.
3940:-
12
6130203100030 2022-02-09
CLUTCH LEVER CPL.
805:-
13
50302038200
LEVER SCREW SHORT CPL. 09
205:-
14
61002043000 2022-01-26
ADJUSTING SCREW CPL.
240:-
15
61002055144 2022-01-26
RESERVOIR CPL.
580:-
16
61302055050 2022-02-09
RETAINING PLATE RESERVOIR
400:-
17
58007117000
YDNAC-CLAMP 10107 10MM, Åtgår 2st
20:-
18
59413008000 2022-03-30
REP. SET PISTON D=12MM 2007
765:-
19
61002051144 2022-01-26
ANGLE PIECE CPL. (DOT)
80:-
20
61002056000 2022-03-23
ROCKER CPL. 05
400:-
21
6130204400030 2022-01-26
CLAMP MIRROR W. TENSION PIN
400:-
22
0025060126
HH collar screw M6x12 TX30
20:-
23
83111049000 2022-01-26
CLUTCH SWITCH ATV
490:-
24
61002054000
BLEEDER SCREW WITH CAP
100:-
25
59032062000 2022-03-23
HOLLOW SCREW + COPPER GASKET
180:-
26
61032063100 2022-01-26
CLUTCH PIPE
1335:-
27
38-1471
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
129:-
28
61312040030
RUBBER SLEEVE, Åtgår 2st
95:-
29
76011073110 2022-01-26
SCREW SET START-STOP SWITCH
60:-
30
61411174010 2022-01-26
Screw set start-stop switch, Åtgår 2st
65:-
31
61411170100 2022-01-26
Handlebar switch left with CC
4955:-
33
61502079000CB
Hand guard kit
890:-
34
61502082000C1 2022-01-26
Handguard bracket left
640:-
35
61502083000C1 2022-01-26
Handguard bracket right
640:-



1
61502001000, Lagerstatus: hos lev.
Handlebar d=28,5mm
Pris: 2480kr/st
Lägg i varukorgen
2
60702112000, Lagerstatus: hos lev.
Handle gripheater R
Pris: 1410kr/st
Lägg i varukorgen
3
60702139100, Lagerstatus: hos lev.
Handle Gripheater
Pris: 1410kr/st
Lägg i varukorgen
4
60711012000, Lagerstatus: hos lev.
Ride-by-wire without throttle
Pris: 2505kr/st
Lägg i varukorgen
5
61312040300, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR LEFT CPL.
Pris: 890kr/st
Lägg i varukorgen
6
61312041300, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR RIGHT CPL.
Pris: 890kr/st
Lägg i varukorgen
7
61312040050, Lagerstatus: 1-3
ADAPTOR FOR MIRROR, åtgår 2st
Pris: 110kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0912080451, Lagerstatus: 4-6
Screw w.hex.socket M8x45-8.8 b, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0912080451, Lagerstatus: 4-6
Screw w.hex.socket M8x45-8.8 b, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
62002080053, Lagerstatus: 1-3
CLAMP INTERNAL, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
9
62002080053, Lagerstatus: 1-3
CLAMP INTERNAL, åtgår 2st
Pris: 80kr/st
Lägg 2st i varukorgen
10
61411174100, Lagerstatus: hos lev.
Engine kill switch + HFS
Pris: 2220kr/st
Lägg i varukorgen
11
6130203014430, Lagerstatus: hos lev.
MASTER CYLINDER CPL.
Pris: 3940kr/st
Lägg i varukorgen
12
6130203100030, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH LEVER CPL.
Pris: 805kr/st
Lägg i varukorgen
13
50302038200, Lagerstatus: 1-3
LEVER SCREW SHORT CPL. 09
Pris: 205kr/st
Lägg i varukorgen
14
61002043000, Lagerstatus: hos lev.
ADJUSTING SCREW CPL.
Pris: 240kr/st
Lägg i varukorgen
15
61002055144, Lagerstatus: hos lev.
RESERVOIR CPL.
Pris: 580kr/st
Lägg i varukorgen
16
61302055050, Lagerstatus: hos lev.
RETAINING PLATE RESERVOIR
Pris: 400kr/st
Lägg i varukorgen
17
58007117000, Lagerstatus: 4-6
YDNAC-CLAMP 10107 10MM, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
18
59413008000, Lagerstatus: hos lev.
REP. SET PISTON D=12MM 2007
Pris: 765kr/st
Lägg i varukorgen
19
61002051144, Lagerstatus: hos lev.
ANGLE PIECE CPL. (DOT)
Pris: 80kr/st
Lägg i varukorgen
20
61002056000, Lagerstatus: hos lev.
ROCKER CPL. 05
Pris: 400kr/st
Lägg i varukorgen
21
6130204400030, Lagerstatus: hos lev.
CLAMP MIRROR W. TENSION PIN
Pris: 400kr/st
Lägg i varukorgen
22
0025060126, Lagerstatus: 1-3
HH collar screw M6x12 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
23
83111049000, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH SWITCH ATV
Pris: 490kr/st
Lägg i varukorgen
24
61002054000, Lagerstatus: 4-6
BLEEDER SCREW WITH CAP
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
25
59032062000, Lagerstatus: hos lev.
HOLLOW SCREW + COPPER GASKET
Pris: 180kr/st
Lägg i varukorgen
26
61032063100, Lagerstatus: hos lev.
CLUTCH PIPE
Pris: 1335kr/st
Lägg i varukorgen
27
38-1471, Lagerstatus: 15
BRAKE FLUID DOT5.1 0,25L
Pris: 129kr/st
Lägg i varukorgen
28
61312040030, Lagerstatus: 1-3
RUBBER SLEEVE, åtgår 2st
Pris: 95kr/st
Lägg 2st i varukorgen
29
76011073110, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SET START-STOP SWITCH
Pris: 60kr/st
Lägg i varukorgen
30
61411174010, Lagerstatus: hos lev.
Screw set start-stop switch, åtgår 2st
Pris: 65kr/st
Lägg 2st i varukorgen
30
61411174010, Lagerstatus: hos lev.
Screw set start-stop switch, åtgår 2st
Pris: 65kr/st
Lägg 2st i varukorgen
31
61411170100, Lagerstatus: hos lev.
Handlebar switch left with CC
Pris: 4955kr/st
Lägg i varukorgen
33
61502079000CB, Lagerstatus: 1-3
Hand guard kit
Pris: 890kr/st
Lägg i varukorgen
34
61502082000C1, Lagerstatus: hos lev.
Handguard bracket left
Pris: 640kr/st
Lägg i varukorgen
35
61502083000C1, Lagerstatus: hos lev.
Handguard bracket right
Pris: 640kr/st
Lägg i varukorgen
5
61312040300, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR LEFT CPL.
Pris: 890kr/st
Lägg i varukorgen
6
61312041300, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR RIGHT CPL.
Pris: 890kr/st
Lägg i varukorgen