SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
90508010044KC 2022-01-26
Fender cpl. dark galvano metal, 52JY2086
865:-
3
90808010050 2022-01-26
BUSHING FRONT FENDER, Åtgår 6st
40:-
7
J06923050053 2022-02-11
Hex collar nut, M5
15:-
8
90514045000
REFLECTOR
55:-
9
90508016001 2022-01-26
Nut nyloc flanged M6X1XHT.9.1, Åtgår 4st
20:-
10
90508016060 2022-01-26
COLLAR UNDER TRAY, Åtgår 4st
25:-
26
J005050103 2022-01-26
FLAT HEAD SCREW M5X10, Åtgår 3st
15:-
27
90514007010 2022-01-26
WASHER D=5,5 BLACK, Åtgår 3st
25:-
28
90808043000
SPECIAL SCREW M6X1X16, Åtgår 3st
25:-
29
90103097000
clip nut, Åtgår 3st
40:-
30
9050800200033 2022-01-26
FRONT MASK RH. BLACK
630:-
31
9050800100033
FRONT MASK LH. BLACK
630:-
32
90508004000 2022-02-11
FAIRING STRUCTURE R/S
1095:-
33
90508003000 2022-02-11
FAIRING STRUCTURE L/S
1095:-
34
90114062001 2022-01-26
EXPANDING RIVET, Åtgår 2st
45:-
35
90508006001
SOCKET HEAD BOLT M6X12, Åtgår 7st
25:-
36
90508006004
SOCKET HEAD BOLT M6X1X8
25:-
38
90512042020
STEP BOLT M6, Åtgår 10st
25:-
39
90508010010 2022-01-26
WASHER 10X16X2,3, Åtgår 6st
20:-
40
93812041033 2022-01-26
MIRROR ARM R/S CPL.
1135:-
41
93812040033 2022-02-11
MIRROR ARM L/S CPL.
1135:-
42
90508019000 2022-01-26
UNDER TRAY FRONT
235:-
43
90508016050 2022-01-26
SLEEVE UNDER TRAY, Åtgår 2st
25:-
45
J025060454 2022-01-26
HH COLLAR SCREW M6X45, Åtgår 2st
15:-
46
J025060129
HH COLLAR SCREW M6X12
15:-
47
90108050001
CLIP NUT M5
20:-
48
90514013000 2022-01-26
STRUCTURE HEAD LAMP
535:-
49
90508021000 2022-01-26
UTILITY BOX
120:-
50
J031050163
CHEESE-HEAD SCREW M5X16
15:-
51
90808006000 2022-01-26
RUBBER PAD R/S
45:-
52
90808005000 2022-01-26
RUBBER PAD L/S
45:-
53
93508015000 2022-01-26
Plate number structure assembl
365:-
54
90508015000 2022-01-26
NUMBER PLATE HOLDER
315:-
55
90808016000 2022-01-26
REAR FENDER EXT.
95:-
56
J981420133 2022-01-26
SHEET MET.SCR. DIN 7981 4,2X13, Åtgår 2st
15:-
57
J021040004 2022-01-26
WASHER PLAIN SMALL 4,5X12X1, Åtgår 2st
15:-
58
90508016010 2022-01-26
GROMMET NUMBER PLATE STRUCTURE
25:-
59
90508006003
AH SCREW M6X1X20, Åtgår 4st
25:-
60
J005050123 2022-01-26
FLAT HEAD SCREW M5X12 PH, Åtgår 2st
15:-
61
90102031010 2022-01-26
HEX NUT M5 AF8, Åtgår 2st
15:-
62
90508015010 2022-01-26
WASHER D=5,5, Åtgår 2st
20:-
63
90514044000 2022-01-26
REFLECTOR MOUNTING
25:-
64
90511064000 2022-01-26
SCREW SELF TAPING D=5X18, Åtgår 2st
25:-
65
90508023000 2022-01-26
COVER IGNITION SWITCH
75:-
66
90503002070 2022-01-26
BRIDGE BRACKET SEAT MTG
245:-
67
90508008000 2022-01-26
VISOR
850:-
68
90808045000 2022-01-26
SPECIAL WASHER, Åtgår 4st
25:-
69
90808073000 2022-01-26
SPECIAL SCREW M6X1X10, Åtgår 4st
25:-
70
90529099000 2022-02-11
TOOLKIT
410:-
71
90508042002 2022-01-26
PAD RUBBER SIDEMASK RH FR
25:-
72
90508041002 2022-01-26
PAD RUBBER SIDEMASK LH FR
25:-
73
90508042003 2022-01-26
PAD RUBBER SIDEMASK RH RR
25:-
74
90508041003 2022-01-26
PAD RUBBER SIDEMASK LH RR
25:-
75
90507050033 2022-01-26
SEAT LOCK CPL.
290:-
76
J025060183
HH COLLAR SCREW M6X18 SW10, Åtgår 2st
15:-



1
90508010044KC, Lagerstatus: hos lev.
Fender cpl. dark galvano metal, 52JY2086
Pris: 865kr/st
Lägg i varukorgen
3
90808010050, Lagerstatus: hos lev.
BUSHING FRONT FENDER, åtgår 6st
Pris: 40kr/st
Lägg 6st i varukorgen
4
J912060203, Lagerstatus: hos lev.
BOLT SOCKET M6X20, åtgår 6st
Pris: kr/st
Lägg 6st i varukorgen
69
90808073000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M6X1X10, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
69
90808073000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M6X1X10, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
7
J06923050053, Lagerstatus: hos lev.
Hex collar nut, M5
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
8
90514045000, Lagerstatus: 1-3
REFLECTOR
Pris: 55kr/st
Lägg i varukorgen
9
90508016001, Lagerstatus: hos lev.
Nut nyloc flanged M6X1XHT.9.1, åtgår 4st
Pris: 20kr/st
Lägg 4st i varukorgen
10
90508016060, Lagerstatus: hos lev.
COLLAR UNDER TRAY, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
26
J005050103, Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW M5X10, åtgår 3st
Pris: 15kr/st
Lägg 3st i varukorgen
27
90514007010, Lagerstatus: hos lev.
WASHER D=5,5 BLACK, åtgår 3st
Pris: 25kr/st
Lägg 3st i varukorgen
28
90808043000, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X1X16, åtgår 3st
Pris: 25kr/st
Lägg 3st i varukorgen
28
90808043000, Lagerstatus: 1-3
SPECIAL SCREW M6X1X16, åtgår 3st
Pris: 25kr/st
Lägg 3st i varukorgen
29
90103097000, Lagerstatus: 1-3
clip nut, åtgår 3st
Pris: 40kr/st
Lägg 3st i varukorgen
30
9050800200033, Lagerstatus: hos lev.
FRONT MASK RH. BLACK
Pris: 630kr/st
Lägg i varukorgen
31
9050800100033, Lagerstatus: 1-3
FRONT MASK LH. BLACK
Pris: 630kr/st
Lägg i varukorgen
32
90508004000, Lagerstatus: hos lev.
FAIRING STRUCTURE R/S
Pris: 1095kr/st
Lägg i varukorgen
33
90508003000, Lagerstatus: hos lev.
FAIRING STRUCTURE L/S
Pris: 1095kr/st
Lägg i varukorgen
34
90114062001, Lagerstatus: hos lev.
EXPANDING RIVET, åtgår 2st
Pris: 45kr/st
Lägg 2st i varukorgen
35
90508006001, Lagerstatus: 1-3
SOCKET HEAD BOLT M6X12, åtgår 7st
Pris: 25kr/st
Lägg 7st i varukorgen
35
90508006001, Lagerstatus: 1-3
SOCKET HEAD BOLT M6X12, åtgår 7st
Pris: 25kr/st
Lägg 7st i varukorgen
36
90508006004, Lagerstatus: 1-3
SOCKET HEAD BOLT M6X1X8
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
38
90512042020, Lagerstatus: 1-3
STEP BOLT M6, åtgår 10st
Pris: 25kr/st
Lägg 10st i varukorgen
38
90512042020, Lagerstatus: 1-3
STEP BOLT M6, åtgår 10st
Pris: 25kr/st
Lägg 10st i varukorgen
39
90508010010, Lagerstatus: hos lev.
WASHER 10X16X2,3, åtgår 6st
Pris: 20kr/st
Lägg 6st i varukorgen
40
93812041033, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR ARM R/S CPL.
Pris: 1135kr/st
Lägg i varukorgen
41
93812040033, Lagerstatus: hos lev.
MIRROR ARM L/S CPL.
Pris: 1135kr/st
Lägg i varukorgen
42
90508019000, Lagerstatus: hos lev.
UNDER TRAY FRONT
Pris: 235kr/st
Lägg i varukorgen
43
90508016050, Lagerstatus: hos lev.
SLEEVE UNDER TRAY, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
45
J025060454, Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X45, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
46
J025060129, Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M6X12
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
47
90108050001, Lagerstatus: 1-3
CLIP NUT M5
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
48
90514013000, Lagerstatus: hos lev.
STRUCTURE HEAD LAMP
Pris: 535kr/st
Lägg i varukorgen
49
90508021000, Lagerstatus: hos lev.
UTILITY BOX
Pris: 120kr/st
Lägg i varukorgen
50
J031050163, Lagerstatus: 9
CHEESE-HEAD SCREW M5X16
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
51
90808006000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER PAD R/S
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
52
90808005000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER PAD L/S
Pris: 45kr/st
Lägg i varukorgen
53
93508015000, Lagerstatus: hos lev.
Plate number structure assembl
Pris: 365kr/st
Lägg i varukorgen
54
90508015000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE HOLDER
Pris: 315kr/st
Lägg i varukorgen
55
90808016000, Lagerstatus: hos lev.
REAR FENDER EXT.
Pris: 95kr/st
Lägg i varukorgen
56
J981420133, Lagerstatus: hos lev.
SHEET MET.SCR. DIN 7981 4,2X13, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
57
J021040004, Lagerstatus: hos lev.
WASHER PLAIN SMALL 4,5X12X1, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
58
90508016010, Lagerstatus: hos lev.
GROMMET NUMBER PLATE STRUCTURE
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
59
90508006003, Lagerstatus: 1-3
AH SCREW M6X1X20, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
60
J005050123, Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW M5X12 PH, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
61
90102031010, Lagerstatus: hos lev.
HEX NUT M5 AF8, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen
62
90508015010, Lagerstatus: hos lev.
WASHER D=5,5, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
63
90514044000, Lagerstatus: hos lev.
REFLECTOR MOUNTING
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
64
90511064000, Lagerstatus: hos lev.
SCREW SELF TAPING D=5X18, åtgår 2st
Pris: 25kr/st
Lägg 2st i varukorgen
65
90508023000, Lagerstatus: hos lev.
COVER IGNITION SWITCH
Pris: 75kr/st
Lägg i varukorgen
66
90503002070, Lagerstatus: hos lev.
BRIDGE BRACKET SEAT MTG
Pris: 245kr/st
Lägg i varukorgen
67
90508008000, Lagerstatus: hos lev.
VISOR
Pris: 850kr/st
Lägg i varukorgen
68
90808045000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
68
90808045000, Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL WASHER, åtgår 4st
Pris: 25kr/st
Lägg 4st i varukorgen
70
90529099000, Lagerstatus: hos lev.
TOOLKIT
Pris: 410kr/st
Lägg i varukorgen
71
90508042002, Lagerstatus: hos lev.
PAD RUBBER SIDEMASK RH FR
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
72
90508041002, Lagerstatus: hos lev.
PAD RUBBER SIDEMASK LH FR
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
73
90508042003, Lagerstatus: hos lev.
PAD RUBBER SIDEMASK RH RR
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
74
90508041003, Lagerstatus: hos lev.
PAD RUBBER SIDEMASK LH RR
Pris: 25kr/st
Lägg i varukorgen
75
90507050033, Lagerstatus: hos lev.
SEAT LOCK CPL.
Pris: 290kr/st
Lägg i varukorgen
76
J025060183, Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M6X18 SW10, åtgår 2st
Pris: 15kr/st
Lägg 2st i varukorgen