SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
61707013044HCA Lagerstatus: hos lev.
Fuel tank New Blue SD-R 20
16495:-
2
61507008000C1 Lagerstatus: hos lev.
Fuel tank cap, RaceOn, black
2745:-
3
61707040000 Lagerstatus: hos lev.
Rider seat
2035:-
4
61707047000 Lagerstatus: hos lev.
Passenger seat
1625:-
5
61407080200 Lagerstatus: hos lev.
FUEL LEVEL SENSOR
1335:-
6
60006001021 Lagerstatus: 9
DISTANCE RUBBER AIRBOX 03, Åtgår 5st
15:-
7
014579050301 Lagerstatus: hos lev.
Screw ISO 14579-M5x30-8.8-P3R, Åtgår 7st
15:-
8
60307008190 Lagerstatus: hos lev.
GASKET TANK CAP
105:-
9
61707058000 Lagerstatus: hos lev.
Fuel tank fairing, top
270:-
10
0024060206 Lagerstatus: 13
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 4st
20:-
11
62142041000 Lagerstatus: 1-3
DAMP. COMPONENT ABS MODUL, Åtgår 3st
40:-
12
61342041100 Lagerstatus: hos lev.
COLLAR BUSH 6,5X9X18X8,5, Åtgår 3st
65:-
13
61707013010C1 Lagerstatus: hos lev.
Rear fuel tank mounting
290:-
14
75608006000 Lagerstatus: 1-3
RUBBER BUSHING 9X17X8,5, Åtgår 2st
45:-
15
61707011010 Lagerstatus: hos lev.
Slide pad, left
230:-
16
61707011020 Lagerstatus: hos lev.
Slide pad, right
230:-
17
69008021170 Lagerstatus: hos lev.
Special screw M5x12, Åtgår 4st
25:-
18
61707015001 Lagerstatus: hos lev.
dual lock 25,4mm
215:-
20
61707013015 Lagerstatus: hos lev.
Spacer tank bottom
145:-
21
61706095000 Lagerstatus: hos lev.
Silencer packing kit tank SD-R
430:-
22
54603048600 Lagerstatus: 10
RANGE CHANGE METAL NUT M5 INOX, Åtgår 3st
45:-
23
0912050163 Lagerstatus: 17
AH SCREW DIN0912-M 5X16
15:-
24
90108060003 Lagerstatus: hos lev.
GROMMET, Åtgår 2st
10:-
25
61408015030 Lagerstatus: hos lev.
METAMOLL F. TAIL LIGHT COVER, Åtgår 2st
15:-
26
60307080090 Lagerstatus: hos lev.
GASKET FUEL LEVEL SENSOR
340:-
27
77307040041 Lagerstatus: hos lev.
Isolation pad, Åtgår 2st
15:-
30
61707017050 Lagerstatus: hos lev.
Fuel hose pump
230:-
31
5850701050030 Lagerstatus: 4-6
CLUTCH CPC BLACK 05
455:-
32
00050157706 Lagerstatus: 9
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 15,7MM, Åtgår 3st
30:-