SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6410403004433 Lagerstatus: hos lev.
Swingarm cpl. black
11995:-
2
50304040100 Lagerstatus: 19
screw M10x1.25x50 WS10, Åtgår 2st
60:-
3
58414030000 Lagerstatus: 45
HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13, MINI ADV.
19:-
4
0025050126 Lagerstatus: 23
HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=8
20:-
5
60104142000 Lagerstatus: hos lev.
Clamp, Åtgår 2st
55:-
6
0760253270 Lagerstatus: 16
radial shaft seal 25x32x7, Åtgår 4st
55:-
7
77704034000 Lagerstatus: 4-6
BUCKET F. SHAFT SEAL RING 03, Åtgår 4st
100:-
8
0618222812 Lagerstatus: 4-6
NEEDLEBEAR HK2212V 22/28/12 MB, Åtgår 4st
80:-
9
59404032000 Lagerstatus: 1-3
BEARING SLEEVE 17X22X38,7 03, Åtgår 2st
115:-
10
54603036000 Lagerstatus: 1-3
STOP DISK 22,2X31,7X1, Åtgår 2st
30:-
11
64104066000 Lagerstatus: 1-3
chain slide protection
290:-
12
46104066050 Lagerstatus: 4-6
BUSH FOR CHAINSLIDER GUARD 02
30:-
13
0025050106 Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M5x10 TX30
20:-
14
64104061000 Lagerstatus: 1-3
chainguard
260:-
15
69008021160 Lagerstatus: 1-3
special screw M5x12, Åtgår 5st
25:-
16
64104050000 Lagerstatus: 1-3
rear fender
260:-
17
64104050010 Lagerstatus: hos lev.
bushing 5,5x8,3x9, Åtgår 2st
55:-
18
0025050206 Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
20:-
19
64104030020 Lagerstatus: hos lev.
bushing shock mounting
140:-
20
64104037000 Lagerstatus: hos lev.
swing arm bolt
720:-
21
76504038000 Lagerstatus: hos lev.
SPECIAL SCREW M12X40 SW19, Åtgår 2st
80:-
99
79004030110 Lagerstatus: 12
SWING ARM REPAIR KIT SX-F
710:-