SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
6363602000024 Obekräftad
Cylinder head cpl.
8955:-
3
0402050980
needle roller DIN 5402 5x9.8, Åtgår 2st
20:-
4
60030063050
oil jet 50 M5, Åtgår 8st
90:-
5
75036052010
decoupling element
35:-
6
75036055000
valve mechanism cover screw
70:-
7
0025060556
HH collar screw M6x55 TX30, Åtgår 2st
20:-
8
0025060405 2022-01-26
HH collar screw M6x40 ISA30, Åtgår 16st
20:-
9
0906100100 2022-01-26
pipe plug DIN 906 M10x1
35:-
10
61238091144 2022-01-26
oil pressure switch BITRON
300:-
11
07700900151
O-RING 9x1,5 V80 SH
15:-
12
79435047000
water temperature sensor
310:-
13
0770100020
o-ring 10.00x2.00 silicone
15:-
14
0908120153 2022-01-26
threaded plug DIN 908 M12x1.5
35:-
15
63630036000 2022-01-26
Cylinder head gasket
580:-
16
58530014100
dowl sleeve 10.2x12.5x10, Åtgår 2st
35:-
17
63635017000 2022-01-26
Thermostat
405:-
18
63535019200 2022-02-02
Water connection
500:-
19
0025050166S
HH Collar Screw M5x16 ISA30 SS, Åtgår 3st
20:-
20
78630044000
cylinder head bolt M10x1.25 L=, Åtgår 6st
95:-
21
77336089010
washer 19x10.5x2.5, Åtgår 6st
30:-
22
63536044000 2022-01-26
Intake Sleeve, Åtgår 2st
355:-
23
61236048000
hose clamp Gemi 66, Åtgår 4st
60:-
24
0770298178
O-RING 29,87X1,78 VITON, Åtgår 4st
30:-
25
63536075000 2022-01-26
spark plug shaft insert, Åtgår 2st
220:-
26
61136075050 2022-01-26
spark plug shaft gasket, Åtgår 2st
75:-
27
63536053100 2022-01-26
Valve Cover Gasket
220:-
28
6353605200033 2022-01-26
valve cover
1010:-
29
77036054150 2022-01-26
RUBBER GASKET FOR SCREW, Åtgår 4st
65:-
30
77336054150
VALVE COVER SCREW, Åtgår 4st
55:-
31
0770012030
O-RING 12,00X3,0 VITON 75
30:-
32
63536081000 2022-01-26
bleeder connector
100:-
33
61236082150 2022-01-26
connecting angle retaining pla
40:-
34
0080060123 2022-01-26
EJOT ALtracs 60x12 TX30
20:-
35
00050198706
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 19,8MM
30:-
36
63530087000 2022-01-26
Pre-formed hose engine breathe
295:-
37
61738016000 2022-01-26
Oil screen
145:-
38
63641038000 2022-02-02
Knock control sensor
1775:-
39
0025080306
HH collar screw M8x30
35:-



1
6363602000024, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head cpl.
Pris: 8955kr/st
Lägg i varukorgen
3
0402050980, Lagerstatus: 7
needle roller DIN 5402 5x9.8, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
4
60030063050, Lagerstatus: 1-3
oil jet 50 M5, åtgår 8st
Pris: 90kr/st
Lägg 8st i varukorgen
5
75036052010, Lagerstatus: 4-6
decoupling element
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
6
75036055000, Lagerstatus: 4-6
valve mechanism cover screw
Pris: 70kr/st
Lägg i varukorgen
7
0025060556, Lagerstatus: 7
HH collar screw M6x55 TX30, åtgår 2st
Pris: 20kr/st
Lägg 2st i varukorgen
8
0025060405, Lagerstatus: hos lev.
HH collar screw M6x40 ISA30, åtgår 16st
Pris: 20kr/st
Lägg 16st i varukorgen
9
0906100100, Lagerstatus: hos lev.
pipe plug DIN 906 M10x1
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
10
61238091144, Lagerstatus: hos lev.
oil pressure switch BITRON
Pris: 300kr/st
Lägg i varukorgen
11
07700900151, Lagerstatus: 11
O-RING 9x1,5 V80 SH
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
12
79435047000, Lagerstatus: 1-3
water temperature sensor
Pris: 310kr/st
Lägg i varukorgen
13
0770100020, Lagerstatus: 4-6
o-ring 10.00x2.00 silicone
Pris: 15kr/st
Lägg i varukorgen
14
0908120153, Lagerstatus: hos lev.
threaded plug DIN 908 M12x1.5
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen
15
63630036000, Lagerstatus: hos lev.
Cylinder head gasket
Pris: 580kr/st
Lägg i varukorgen
16
58530014100, Lagerstatus: 4-6
dowl sleeve 10.2x12.5x10, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
16
58530014100, Lagerstatus: 4-6
dowl sleeve 10.2x12.5x10, åtgår 2st
Pris: 35kr/st
Lägg 2st i varukorgen
17
63635017000, Lagerstatus: hos lev.
Thermostat
Pris: 405kr/st
Lägg i varukorgen
18
63535019200, Lagerstatus: hos lev.
Water connection
Pris: 500kr/st
Lägg i varukorgen
19
0025050166S, Lagerstatus: 7
HH Collar Screw M5x16 ISA30 SS, åtgår 3st
Pris: 20kr/st
Lägg 3st i varukorgen
20
78630044000, Lagerstatus: 4-6
cylinder head bolt M10x1.25 L=, åtgår 6st
Pris: 95kr/st
Lägg 6st i varukorgen
21
77336089010, Lagerstatus: 4-6
washer 19x10.5x2.5, åtgår 6st
Pris: 30kr/st
Lägg 6st i varukorgen
22
63536044000, Lagerstatus: hos lev.
Intake Sleeve, åtgår 2st
Pris: 355kr/st
Lägg 2st i varukorgen
23
61236048000, Lagerstatus: 1-3
hose clamp Gemi 66, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
23
61236048000, Lagerstatus: 1-3
hose clamp Gemi 66, åtgår 4st
Pris: 60kr/st
Lägg 4st i varukorgen
24
0770298178, Lagerstatus: 4-6
O-RING 29,87X1,78 VITON, åtgår 4st
Pris: 30kr/st
Lägg 4st i varukorgen
25
63536075000, Lagerstatus: hos lev.
spark plug shaft insert, åtgår 2st
Pris: 220kr/st
Lägg 2st i varukorgen
26
61136075050, Lagerstatus: hos lev.
spark plug shaft gasket, åtgår 2st
Pris: 75kr/st
Lägg 2st i varukorgen
27
63536053100, Lagerstatus: hos lev.
Valve Cover Gasket
Pris: 220kr/st
Lägg i varukorgen
28
6353605200033, Lagerstatus: hos lev.
valve cover
Pris: 1010kr/st
Lägg i varukorgen
29
77036054150, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER GASKET FOR SCREW, åtgår 4st
Pris: 65kr/st
Lägg 4st i varukorgen
30
77336054150, Lagerstatus: 7
VALVE COVER SCREW, åtgår 4st
Pris: 55kr/st
Lägg 4st i varukorgen
31
0770012030, Lagerstatus: 4-6
O-RING 12,00X3,0 VITON 75
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
32
63536081000, Lagerstatus: hos lev.
bleeder connector
Pris: 100kr/st
Lägg i varukorgen
33
61236082150, Lagerstatus: hos lev.
connecting angle retaining pla
Pris: 40kr/st
Lägg i varukorgen
34
0080060123, Lagerstatus: hos lev.
EJOT ALtracs 60x12 TX30
Pris: 20kr/st
Lägg i varukorgen
35
00050198706, Lagerstatus: 4-6
VARIABLE ONE-EAR CLAMP 19,8MM
Pris: 30kr/st
Lägg i varukorgen
36
63530087000, Lagerstatus: hos lev.
Pre-formed hose engine breathe
Pris: 295kr/st
Lägg i varukorgen
37
61738016000, Lagerstatus: hos lev.
Oil screen
Pris: 145kr/st
Lägg i varukorgen
38
63641038000, Lagerstatus: hos lev.
Knock control sensor
Pris: 1775kr/st
Lägg i varukorgen
39
0025080306, Lagerstatus: 13
HH collar screw M8x30
Pris: 35kr/st
Lägg i varukorgen