SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
64113069000 Lagerstatus: hos lev.
Reservoir assembly
275:-
2
69013099050 Lagerstatus: 4-6
SCREW F. EXPANSION TANK
40:-
3
64113026000 Lagerstatus: hos lev.
Brake line holder
235:-
4
64142046000 Lagerstatus: hos lev.
Bracket ABS line dia7.5
60:-
5
58007017000 Lagerstatus: 4-6
YDNAC CLAMP 10101 (10,4MM), Åtgår 2st
10:-
6
57313072001 Lagerstatus: 1-3
HOSE FOR RESERVOIR 6X1,5
160:-
8
6411306000030 Lagerstatus: hos lev.
Foot master cylinder cpl. blac
2115:-
9
64113061000 Lagerstatus: hos lev.
Piston assembly
575:-
10
0025060206 Lagerstatus: 33
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
20:-
11
6411305004433 Lagerstatus: hos lev.
Foot break lever cpl. black
1025:-
12
64103060051 Lagerstatus: hos lev.
Brake pedal tread Duke
190:-
13
0025060256S Lagerstatus: 47
SK-BUNDSCHRAUBE M6X25 ISA30
20:-
14
04017060201 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon Screw M6x20-8.8 black
15:-
15
0934060001 Lagerstatus: hos lev.
hexagon nut DIN 934 M6 black
10:-
16
0625006087 Lagerstatus: 21
GROOVED BALL BEAR. 608 2RS C3, Åtgår 2st
75:-
17
54603069000 Lagerstatus: 1-3
SWIVEL HEAD M6 FOOT BRAKE LEV.
200:-
17
04-1281 Lagerstatus: 4-6
RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL KTM... mer info



RENOVERINGSSATS BROMSPEDAL KTM

Dölj ytterligare info
455:-
18
0934060003 Lagerstatus: 11
hex nut DIN 934 M6
10:-
19
54603068000 Lagerstatus: 1-3
PRESSURE ROD ALU 250 90
135:-
20
0738060185S Lagerstatus: hos lev.
Ovl. hd. scr. TX M6x16 A2-70 S
15:-
21
61013052000 Lagerstatus: 1-3
SPRING FOOT BRAKE LEVER 05
80:-
22
64134031020 Lagerstatus: hos lev.
Fasson Disc D=23x5
45:-
23
0019080306S Lagerstatus: 8
COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X30
35:-
24
62113020100 Lagerstatus: hos lev.
banjo bolt M10x1x19.5
115:-
25
0603100141 Lagerstatus: 12
sealing ring DIN 7603 10x14x1, Åtgår 2st
15:-
26
64142002000 Lagerstatus: hos lev.
Hydraulic rear Brake Master Cy
1195:-