SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
64105183000 Lagerstatus: hos lev.
Muffler
4195:-
2
61305069000 Lagerstatus: 1-3
BUSHING 8,5X11X29, Åtgår 2st
80:-
3
61305068000 Lagerstatus: hos lev.
DAMPING RUBBER
90:-
5
60405069000 Lagerstatus: hos lev.
conical seat Alu
35:-
6
0019080506 Lagerstatus: 10
COUN.-SUNK SCREW M8X50 ISA10.9
35:-
7
64105011000 Lagerstatus: hos lev.
head protection with mounting
970:-
8
27005011011 Lagerstatus: hos lev.
DAMPING ELEMENT SILICON
30:-
9
78105081010 Lagerstatus: 14
SCREW TORX M5X10 05, Åtgår 10st
20:-
10
69008021080 Lagerstatus: 14
clip nut M5, Åtgår 2st
25:-
11
69005005005 Lagerstatus: 1-3
MANIFOLD GASKET
160:-
12
69005050000 Lagerstatus: 1-3
CLAMP CPL.
190:-
13
64105050000 Lagerstatus: hos lev.
Pre-muffler
7745:-
14
0025080306 Lagerstatus: 29
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
15
58405050065 Lagerstatus: 1-3
collar bushing 8.5x12x23.5x10, Åtgår 4st
75:-
16
54305068100 Lagerstatus: 4-6
damp. component silicone grey
65:-
17
64105007100 Lagerstatus: hos lev.
Header
6745:-
18
51010086100 Lagerstatus: 7
self-locking nut M8 Cu, Åtgår 2st
25:-
19
61005009000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSH. 8,5X15X7,5 05
40:-
20
64105005000 Lagerstatus: 1-3
Exhaust gasket, Åtgår 2st
115:-
21
63505015000 Lagerstatus: hos lev.
stud screw 835 M8x25 - 10.9, Åtgår 4st
30:-
22
64142040020 Lagerstatus: hos lev.
Bracket lambda sensor signal
195:-
23
0081050141 Lagerstatus: 8
EJOT PT screw K50x14, Åtgår 2st
20:-
24
63541090000 Lagerstatus: hos lev.
O2 Sensor LSF 4
2095:-
25
63541190000 Lagerstatus: hos lev.
O2 Sensor LSF 4
2095:-