125 SX (2014) HJUL FRAM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
77709001044 Lagerstatus: hos lev.
FRONTWHEEL CPL.1,6X21EXCEL 13
5080:-
2
77709010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
2185:-
3
54809011000 Lagerstatus: hos lev.
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
225:-
4
0625069068 Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
170:-
5
78009015000 Lagerstatus: 7
FRONT WHEEL REP. KIT
730:-
5
78009015000W Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof

Dölj ytterligare info
499:-
6
0760354771 Lagerstatus: 30
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
50:-
8
78009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, Åtgår 2st
185:-
10
7710907122630 Lagerstatus: 4-6
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, Åtgår 36st
35:-
11
79109072000 Lagerstatus: 14
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 36st
15:-
12
77109070000 Lagerstatus: hos lev.
RIM 1,6X21 EXCEL
1870:-
13
50309073000 Lagerstatus: hos lev.
RIM BAND 21
85:-
15
00050000954 Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
1170:-
16
78109090200 Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK 1,60
165:-
16
37-3001 Lagerstatus: hos lev.
DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida sönder slangen när däcket snurrar på fälgen.

Dölj ytterligare info
119:-
17
77110090050 Lagerstatus: hos lev.
NUT FOR WHEEL HOLDER
10:-
20
77309060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260
1310:-
20
04-790 Lagerstatus: hos lev.
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.... mer info



BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.

Dölj ytterligare info
599:-
20
04-790-1 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM WAVE (VÄNSTER), "Vågformad" bromsskiva av hög kvalitet.
BROMSSKIVA FRAM WAVE (VÄNSTER), "Vågformad" bromsskiva av hög kvalitet.

Dölj ytterligare info
1105:-
20
04-790-4 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260

Dölj ytterligare info
1395:-
21
59009062013 Lagerstatus: 63
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
10:-
30
77309081100 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
640:-
32
54809082000 Lagerstatus: 11
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
95:-
33
54809081050 Lagerstatus: hos lev.
PLUG BUSHING WS=27 03
50:-
38
55003135000 Lagerstatus: 7
PLUG FOR RIM
25:-
40
54809081070 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SCREW FRONT 06
50:-



Klicka här för skärmanpassad bild
77709001044, Lagerstatus: hos lev.
FRONTWHEEL CPL.1,6X21EXCEL 13
Pris 5080:- Lägg i varukorg
77709010044, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris 2185:- Lägg i varukorg
54809011000, Lagerstatus: hos lev.
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris 225:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 170:- Lägg 2st i varukorg
78009015000, Lagerstatus: 7
Front wheel repair kit
Pris 730:- Lägg i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 30
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 30
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 50:- Lägg 2st i varukorg
77309081100, Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
Pris 640:- Lägg i varukorg
78009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
78009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg
7710907122630, Lagerstatus: 4-6
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12 , åtgår: 36
Pris 35:- Lägg 36st i varukorg
7710907122630, Lagerstatus: 4-6
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12 , åtgår: 36
Pris 35:- Lägg 36st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 14
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 36
Pris 15:- Lägg 36st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 14
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 36
Pris 15:- Lägg 36st i varukorg
77109070000, Lagerstatus: hos lev.
RIM 1,6X21 EXCEL
Pris 1870:- Lägg i varukorg
50309073000, Lagerstatus: hos lev.
RIM BAND 21
Pris 85:- Lägg i varukorg
00050000954, Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
Pris 1170:- Lägg i varukorg
78109090200, Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: hos lev.
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 10:- Lägg i varukorg
77309060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260
Pris 1310:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 63
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 6
Pris 10:- Lägg 6st i varukorg
54809082000, Lagerstatus: 11
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
Pris 95:- Lägg i varukorg
54809081050, Lagerstatus: hos lev.
PLUG BUSHING WS=27 03
Pris 50:- Lägg i varukorg
55003135000, Lagerstatus: 7
PLUG FOR RIM
Pris 25:- Lägg i varukorg
54809081070, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SCREW FRONT 06
Pris 50:- Lägg i varukorg