SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
91235052000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
150:-
2
90135053000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER GASKET
40:-
3
90135055000 Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP ROTOR
60:-
4
J025060204 Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X20, Åtgår 5st
10:-
5
90134013000 Lagerstatus: hos lev.
Parallel pin, Åtgår 2st
10:-
6
J603061001 Lagerstatus: hos lev.
COPPER GASKET
10:-
7
90110057000 Lagerstatus: hos lev.
BOLT M6X10
10:-
8
90130055006 Lagerstatus: hos lev.
SPACER SHIM
25:-
11
J760122455 Lagerstatus: hos lev.
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5
40:-
12
0760122406 Lagerstatus: hos lev.
Shaft seal ring 12x24x6
40:-
13
90135058000 Lagerstatus: hos lev.
DOME NUT WAPU-WHEEL
10:-
99
90135055210 Lagerstatus: hos lev.
Water pump rep. kit duke
225:-



Klicka här för skärmanpassad bild
91235052000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER
Pris 150:- Lägg i varukorg
90135053000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP COVER GASKET
Pris 40:- Lägg i varukorg
90135055000, Lagerstatus: hos lev.
WATER PUMP ROTOR
Pris 60:- Lägg i varukorg
J025060204, Lagerstatus: hos lev.
Hex collar screw M6X20 , åtgår: 5
Pris 10:- Lägg 5st i varukorg
90134013000, Lagerstatus: hos lev.
Parallel pin , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
90134013000, Lagerstatus: hos lev.
Parallel pin , åtgår: 2
Pris 10:- Lägg 2st i varukorg
J603061001, Lagerstatus: hos lev.
COPPER GASKET
Pris 10:- Lägg i varukorg
90110057000, Lagerstatus: hos lev.
BOLT M6X10
Pris 10:- Lägg i varukorg
90130055006, Lagerstatus: hos lev.
SPACER SHIM
Pris 25:- Lägg i varukorg
J760122455, Lagerstatus: hos lev.
SHAFT SEALING RING 12X24X5,5
Pris 40:- Lägg i varukorg
0760122406, Lagerstatus: hos lev.
Shaft seal ring 12x24x6
Pris 40:- Lägg i varukorg
90135058000, Lagerstatus: hos lev.
DOME NUT WAPU-WHEEL
Pris 10:- Lägg i varukorg
90135055210, Lagerstatus: hos lev.
Water pump rep. kit duke
Pris 225:- Lägg i varukorg