SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
93003001100EB Lagerstatus: hos lev.
Frame Duke 18 orange
13095:-
2
93003038000 Lagerstatus: hos lev.
Footrest bracket front left
815:-
3
93003048050 Lagerstatus: hos lev.
Heel protector left, Åtgår 2st
65:-
4
93008020060 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X9
15:-
5
93003140033 Lagerstatus: hos lev.
Front footpeg cmpl. left
285:-
6
90103040001 Lagerstatus: hos lev.
PLAIN WASHER 6,4X12X1, Åtgår 2st
25:-
7
J029060103S Lagerstatus: hos lev.
CAP SCREW M6X10 SS, Åtgår 2st
20:-
8
93003054000 Lagerstatus: hos lev.
Pin footrest pivot black, Åtgår 4st
80:-
9
93003042000 Lagerstatus: hos lev.
Footpeg spring, Åtgår 2st
40:-
10
J125080005 Lagerstatus: hos lev.
WASHER M8, Åtgår 4st
10:-
11
J094018250 Lagerstatus: hos lev.
PIN 25X1,8MM, Åtgår 4st
10:-
12
90103038001 Lagerstatus: hos lev.
footrest support holder, front, Åtgår 2st
155:-
13
90104070000 Lagerstatus: hos lev.
chainguide
125:-
14
90104066010 Lagerstatus: hos lev.
spacer chainguide, Åtgår 2st
35:-
15
93003048000 Lagerstatus: hos lev.
Footrest bracket rear left
695:-
16
J770009015 Lagerstatus: hos lev.
O-RING 9X1,5, Åtgår 4st
10:-
17
93003150033 Lagerstatus: hos lev.
footrest rear left cpl.
285:-
18
93003053000 Lagerstatus: hos lev.
Plate lock pillion step bottom, Åtgår 2st
45:-
19
93003052000 Lagerstatus: hos lev.
Plate lock pillion step top, Åtgår 2st
45:-
20
93003049000 Lagerstatus: hos lev.
Footrest bracket rear right
695:-
21
J025060101 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M6X10, Åtgår 2st
15:-
22
93003151033 Lagerstatus: hos lev.
Rear footpeg cmpl. right
285:-
23
93005084000 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
140:-
24
J025102656 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M10X1,25X265
55:-
25
J025100926 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M10X1,25X92, Åtgår 2st
50:-
26
J025101103 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M10X110 WS14
55:-
27
90103038002 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED NUT M10X1,25 WS14, Åtgår 2st
30:-
28
J027081053 Lagerstatus: 1-3
HH COLLAR SCREW M8X105 SW12
40:-
29
93303006000 Lagerstatus: hos lev.
Engine brace right
370:-
30
93303005000 Lagerstatus: hos lev.
Engine brace left250/390
370:-
31
93003005100 Lagerstatus: hos lev.
Nut socket-M10x1.25
25:-
32
93003049050 Lagerstatus: hos lev.
Heel protector right, Åtgår 2st
65:-
33
J125080006 Lagerstatus: hos lev.
Washer M8, Åtgår 4st
10:-
34
9300300200028 Lagerstatus: hos lev.
Rear frame white
4495:-
35
93003141033 Lagerstatus: hos lev.
Front footpeg cmpl. right
285:-
36
93003039000 Lagerstatus: hos lev.
Footrest bracket front right
815:-
37
93003002050 Lagerstatus: hos lev.
Bracket spider lh
420:-
38
93003002151 Lagerstatus: hos lev.
Bracket spider rh
420:-
39
93003002030 Lagerstatus: hos lev.
Bracket seat mount loose
285:-
40
93007044000 Lagerstatus: hos lev.
Retaining pin, Åtgår 2st
30:-
41
93003001070 Lagerstatus: hos lev.
Seat cowl front complete
155:-
42
93008023000 Lagerstatus: hos lev.
Rubber buffer, Åtgår 2st
15:-
43
93007047033 Lagerstatus: hos lev.
Seat support complete, Åtgår 2st
60:-
44
J912080303 Lagerstatus: hos lev.
hexagon socket screw M8X30, Åtgår 2st
15:-
45
93007046050 Lagerstatus: hos lev.
Screw, Åtgår 2st
60:-
47
93003002080 Lagerstatus: hos lev.
Washer Plain-ID8.2XOD 14XT 2 B, Åtgår 4st
25:-
48
90103098000 Lagerstatus: hos lev.
BOLT, Åtgår 4st
30:-
49
93003056000 Lagerstatus: hos lev.
Passenger footrest bracket
155:-
50
J912060143 Lagerstatus: hos lev.
Hex socket screw M6X14, Åtgår 2st
15:-
51
93008019070 Lagerstatus: hos lev.
hexagon socket screw M8X31, Åtgår 2st
15:-
52
J125080002 Lagerstatus: hos lev.
Washer plain, Åtgår 2st
10:-
53
93006040060 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
60:-
54
J005050123 Lagerstatus: hos lev.
FLAT HEAD SCREW M5X12 PH, Åtgår 2st
10:-
55
90111045050 Lagerstatus: hos lev.
CABLE BRACKET
25:-
56
90103032000 Lagerstatus: hos lev.
FLANGED BOLT M6X14
25:-
57
93013041000 Lagerstatus: hos lev.
Retaining bracket
25:-
58
J025060109 Lagerstatus: hos lev.
HH COLLAR SCREW M6X8 SW8, Åtgår 4st
15:-
59
93013026000 Lagerstatus: hos lev.
Support
40:-
60
J031050121 Lagerstatus: hos lev.
Roundhead screw M4X12
10:-
61
93032059010 Lagerstatus: hos lev.
Guide clutch cable
45:-
62
90108050001 Lagerstatus: 1-3
CLIP NUT M5, Åtgår 8st
30:-
63
93008043000 Lagerstatus: hos lev.
Screw M6X1X25
15:-
64
90203008000 Lagerstatus: hos lev.
BOLT M10X135
95:-
65
J125100009 Lagerstatus: hos lev.
Washer M10
10:-
66
90508026100 Lagerstatus: hos lev.
Clip, Åtgår 2st
10:-
67
J125080005 Lagerstatus: hos lev.
WASHER M8, Åtgår 4st
10:-
68
J125140003 Lagerstatus: hos lev.
Washer - plain
10:-
69
J912080251 Lagerstatus: hos lev.
Hexagon screw M8X25, Åtgår 8st
15:-
70
93008041060 Lagerstatus: hos lev.
guard ih
60:-
71
J031060106 Lagerstatus: hos lev.
SCREW BUTTON HEAD-M5X0.8XL 8XB, Åtgår 2st
10:-