SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45403001000EB Lagerstatus: hos lev.
Frame 454T3
12095:-
2
54310086200 Lagerstatus: 33
SELF LOCKING NUT M8 10.9
15:-
3
01665080806 Lagerstatus: hos lev.
Hexagonal bolt EN 1665-M8x80-1, Åtgår 2st
30:-
4
45303053000 Lagerstatus: 1-3
Chain slider bottom
80:-
7
0025080306 Lagerstatus: 24
HH COLLAR SCREW M 8X30 WS=10, Åtgår 4st
35:-
8
47103040033 Lagerstatus: 1-3
FOOTPEG L.+R. CPL. 85 SX 03
810:-
9
47103040000 Lagerstatus: 1-3
FOOT PED L/S EXC SILVER 00
320:-
10
47103041000 Lagerstatus: 1-3
FOOT PED R/S EXC SILVER 2000
320:-
11
54803044000 Lagerstatus: 9
PIN FOR FOOT PED 51.5X9.8 MM, Åtgår 2st
90:-
12
54603041000 Lagerstatus: 10
FOOTREST SPRING L/S & R/S, Åtgår 2st
45:-
13
0125100003 Lagerstatus: 19
washer DIN 125 A 10.5, Åtgår 2st
10:-
14
0094032253 Lagerstatus: 25
PIN DIN0094-3,2X25 STEEL, Åtgår 2st
10:-
15
76006014000 Lagerstatus: hos lev.
rubber grommet, Åtgår 2st
55:-
16
45403002010 Lagerstatus: hos lev.
Subframe left
715:-
17
45403002020 Lagerstatus: hos lev.
Subframe right
715:-
18
45403083000 Lagerstatus: hos lev.
Frame cover left
205:-
19
45403084000 Lagerstatus: hos lev.
Frame cover right
205:-
20
45403096000 Lagerstatus: hos lev.
Failure protection
170:-
21
0035080206S Lagerstatus: 4-6
HH SCREW DIN0933-M 8X20
40:-
22
0017060255 Lagerstatus: 12
EJOT PT SCREW K60X25-Z SW6, Åtgår 2st
20:-
23
0025060256 Lagerstatus: 12
HH COLLAR SCREW M 6X25 WS=8, Åtgår 6st
20:-