150 EXC TPI (2021) VÄXELMEKANISM
SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
50534005044 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 03
990:-
2
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
70:-
3
56534013100 Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
20:-
4
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
55:-
5
54834014000 Lagerstatus: 4-6
RETURN SPRING 03
30:-
6
54634050000 Lagerstatus: 7
STOP DISK 14X30X1
25:-
7
54632095000 Lagerstatus: 1-3
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
45:-
8
0760142460 Lagerstatus: 24
radial shaft seal 14x24x6 B
45:-
9
50434031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL.
660:-
9
06-1512 Lagerstatus: 8
VÄXELSPAK KTM 2T 85/125/150 17-
VÄXELSPAK KTM 2T 85/125/150 17-

Dölj ytterligare info
425:-
10
50233041500 Lagerstatus: 8
PAIR NORDLOCK WASHER M6
20:-
11
0024060156S Lagerstatus: 11
HH collar screw M6x15 TX30
20:-
12
0025050206 Lagerstatus: 9
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
20:-
13
0349000050 Lagerstatus: 1-3
WASHER DIN7349-5X15X2
10:-
14
50334024144 Lagerstatus: 1-3
LOCATING LEVER CPL. 08
220:-
15
54634052300 Lagerstatus: 4-6
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
30:-
16
54834023000 Lagerstatus: 1-3
LOCKING LEVER SPRING 03
35:-
18
50434003000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR
685:-
19
50534002000 Lagerstatus: 1-3
shifting fork 2/4 gear
685:-
20
50434001000 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING FORK 5/6 GEAR
685:-
21
0402061480 Lagerstatus: 1-3
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
15:-
22
54834020000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
110:-
23
54834019000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
95:-
24
58038023200 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 4st
60:-
25
0012060303 Lagerstatus: hos lev.
AH SCREW DIN6912 M6X30 8.8
15:-
26
50434015100 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT DRUM LOCATING CPL.
520:-
27
0625618050 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 61805 C3, Åtgår 2st
175:-
28
50534012033 Lagerstatus: 1-3
Shift roller cpl.
1135:-
29
0625069034 Lagerstatus: hos lev.
BALL BEARING 6903 C4
125:-