SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
79330000044 Lagerstatus: 1-3
Engine case cmpl.
14795:-
2
75030085000 Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE F. CS BEARING, Åtgår 4st
40:-
3
0019050121S Lagerstatus: 8
INT. TORX FLAT HEAD M5X12 T25, Åtgår 7st
20:-
4
79330058040 Lagerstatus: hos lev.
Nozzle
60:-
5
0906100100 Lagerstatus: hos lev.
pipe plug DIN 906 M10x1, Åtgår 2st
35:-
6
78036081000 Lagerstatus: 4-6
HOLDING BOLT M14X1,5
40:-
7
0770110015 Lagerstatus: 4-6
O-RING 1,5x11 SILICON
30:-
8
58038022000 Lagerstatus: 340
CU-SEAL RING DIN7603-12X18X1,5
20:-
9
58030021100 Lagerstatus: 25
OILDRAIN PLUG W.MAG. M 12X1,5
110:-
10
80030058060 Lagerstatus: 1-3
OIL JET 60 M4
110:-
11
59030058000 Lagerstatus: 1-3
JET 100 BING(44-031/180) M4, Åtgår 2st
30:-
12
81230164050 Lagerstatus: hos lev.
OIL JET ANGLED 50
80:-
13
0770035020 Lagerstatus: 13
O-RING 3,5X2,00 NBR
15:-
14
0912040103S Lagerstatus: hos lev.
Cylinder screw DIN 912-M4x10-8
15:-
15
60030063050 Lagerstatus: 4-6
oil jet 50 M5
75:-
17
59030024000 Lagerstatus: hos lev.
DOWEL 17 X 19 X 12
45:-
18
54630027000 Lagerstatus: 1-3
DOWEL BUSHING 13,8X11X12
65:-
19
59030023000 Lagerstatus: 4-6
dowel sleeve 6x8x11.5, Åtgår 3st
40:-
20
79230010000 Lagerstatus: hos lev.
CASE BUSH, Åtgår 2st
90:-
21
0025060556 Lagerstatus: 14
HH collar screw M6x55 TX30, Åtgår 2st
20:-
22
0025060656 Lagerstatus: 4-6
HH COLLAR SCREW M6X65 TX30
20:-
23
0025060706 Lagerstatus: 7
HH COLLAR SCREW M6X70 TX30, Åtgår 2st
20:-
24
77730080000 Lagerstatus: 1-3
LOCATING SCREW M8 L=25
30:-
25
58030081000 Lagerstatus: 4-6
CU-SEAL RING 8 X 14 X 3
20:-
99
79230099000 Lagerstatus: 1-3
GASKET KIT ENGINE 250 SX-F
1975:-