SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45404030044 Lagerstatus: hos lev.
Schwing arm cpl
6545:-
3
54603097000 Lagerstatus: 14
NEEDLE BUSH HK 2016, Åtgår 2st
100:-
4
46004030070 Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 20X26X30X9,7, Åtgår 4st
35:-
5
45404041000 Lagerstatus: hos lev.
Locking cap, swingarm, Åtgår 4st
35:-
6
46004030071 Lagerstatus: 1-3
BUSHING BOX 12X20X36,5, Åtgår 2st
95:-
7
0770160021 Lagerstatus: 16
O-RING 16,00X2,00 VITON, Åtgår 4st
30:-
10
45404066000 Lagerstatus: 1-3
Chain sliding protection
180:-
11
0025060166 Lagerstatus: 25
HH collar screw M6x16 TX30
20:-
12
83008000012 Lagerstatus: 10
special screw M6x12x3, Åtgår 2st
20:-
13
0009050106 Lagerstatus: 8
EJOT SPIRAL SCREW SF M5X10-K, Åtgår 2st
20:-
14
56509064100 Lagerstatus: 15
SELF LOCKING NUT M6 10.9
10:-
15
0025060406 Lagerstatus: 8
HH collar screw M6x40 TX30
20:-
21
69004095000 Lagerstatus: 1-3
ADAPTOR NUT M10
55:-
25
45404037000 Lagerstatus: hos lev.
Swingarm pivot
455:-
29
45404038000 Lagerstatus: 4-6
Nut with anti-rotation lock
110:-
31
50203030090 Lagerstatus: 29
HH SCREW M8X40 WS=10, Åtgår 2st
50:-
32
46030045000 Lagerstatus: 48
flanged nut M8 WS10, Åtgår 2st
40:-
35
45413047000 Lagerstatus: hos lev.
Brake line guide
70:-
97
45204230010 Lagerstatus: 19
SWINGARM REP. KIT 50/65 SX
360:-
99
46307066010 Lagerstatus: 9
CHAIN GUIDE KIT REAR 2016
335:-