SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45309001144 Lagerstatus: hos lev.
Front wheel 10x1,6 cpl.
4145:-
2
45209010044 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
1795:-
3
45209012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING LEFT
155:-
4
0625060037 Lagerstatus: 12
GR.BALL BEAR. 6003-2RSH/C3HMTF, Åtgår 2st
125:-
4
12-6003-4 Lagerstatus: 13
KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm... mer info



KULLAGER 6003 2RS1 17x35x10mm

Dölj ytterligare info
71:-
5
45209013000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING RIGHT
155:-
7
45109071102 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE 3X100X6MM-110°, Åtgår 28st
25:-
8
46210072000 Lagerstatus: 22
SPOKE NIPPLE ALU, Åtgår 28st
15:-
9
4520907050033 Lagerstatus: hos lev.
Front rim 1,6x10
1095:-
15
45209060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT JUN/SEN 09
545:-
16
59009062013 Lagerstatus: 8
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 4st
10:-
17
45209081100 Lagerstatus: hos lev.
AXLE FRONT
555:-
22
45009073000 Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 10 22MM
100:-
46
49032011000 Lagerstatus: 10
HH COLLAR SCREW M10X20 WS=17
30:-
98
45209015000 Lagerstatus: 1-3
FRONT WHEEL REP. KIT 50 SX
520:-
99
00050000952 Lagerstatus: hos lev.
SPOKE KIT FRONT 10 12-14
605:-