SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
45308007000AB Lagerstatus: hos lev.
Number Plate white
280:-
2
45208007050 Lagerstatus: 1-3
RETAINING PLATE F. NUMBER PL.
40:-
3
0025060106 Lagerstatus: 15
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8
20:-
4
0024060106 Lagerstatus: 13
HH COLLAR SCREW M 6X10 WS=8, Åtgår 5st
20:-
7
45308010000EB Lagerstatus: 1-3
FENDER 50 SX ORANGE
280:-
8
0024060156 Lagerstatus: 11
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8, Åtgår 2st
20:-
9
45308013000ABB Lagerstatus: hos lev.
Tail section 50SX 2021
560:-
10
45007040050 Lagerstatus: 4-6
QUICK RELEASE LATCHPLATE
30:-
11
0981350133 Lagerstatus: 10
SHEET MET.SCR.DIN7981-3,5X13, Åtgår 2st
15:-
12
54808020000 Lagerstatus: 4-6
SPACER BUSHING 03, Åtgår 2st
35:-
13
0025060206 Lagerstatus: 17
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8
20:-
14
45206010100 Lagerstatus: 1-3
SPLASH PROTECT. 50SX JUN./MINI
130:-
15
72210079000 Lagerstatus: 1-3
BUCKET, Åtgår 2st
35:-
16
0025060166 Lagerstatus: 19
HH collar screw M6x16 TX30, Åtgår 4st
20:-