SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
54834201000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 5./6.G.
600:-
2
54834202000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 2./4.G.
600:-
3
54834203000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 1./3. G.
600:-
4
0402061480 Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8, Åtgår 3st
15:-
5
50534005044 Lagerstatus: 1-3
SHIFTING SHAFT CPL. 03
900:-
7
58038023200 Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM, Åtgår 3st
23:-
8
61234008044 Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
66:-
9
56534013100 Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
19:-
10
54634020000 Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
51:-
11
0625069034 Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
120:-
12
54834212000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM
900:-
13
0625618050 Lagerstatus: 8
BALL BEARING 61805 C3
165:-
14
54834014000 Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
29:-
15
77234015000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATING DRUM CPL.
450:-
16
0912060353 Lagerstatus: 14
AH SCREW DIN0912-M 6X35
11:-
17
0019050106S Lagerstatus: 18
INT TORX FLAT HEAD M5X10 10.9
18:-
18
75030085000 Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE F. CS BEARING
38:-
19
54834019000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
91:-
20
54834020000 Lagerstatus: hos lev.
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
105:-
23
60034023000 Lagerstatus: 1-3
ARRESTING LEVER SPRING 03
21:-
24
50334024144 Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
185:-
25
54634052300 Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
28:-
26
0021050003 Lagerstatus: 17
washer DIN 9021 A - 5.3
10:-
27
0025050206 Lagerstatus: 25
HH collar screw M5x20 TX30
16:-
31
59034031000 Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
650:-
31
06-1501 Lagerstatus: 93
VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.... mer info



VÄXELSPAK, Ekonomi växelspak som ersätter original.

Dölj ytterligare info
249:-
32
54634131000 Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
215:-
33
54634031050 Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
38:-
34
54634032100 Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
23:-
35
54634050000 Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
21:-
36
54632095000 Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12, Åtgår 2st
43:-
37
0760142460 Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
44:-
38
50232050001 Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
16:-
39
50233041000 Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
17:-
40
59009062016 Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
14:-



Klicka här för skärmanpassad bild
54834201000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 5./6.G.
Pris 600:- Lägg i varukorg
54834202000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 2./4.G.
Pris 600:- Lägg i varukorg
54834203000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT FORK 1./3.GEAR
Pris 600:- Lägg i varukorg
0402061480, Lagerstatus: 4-6
NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 , åtgår: 3
Pris 15:- Lägg 3st i varukorg
54834005144, Lagerstatus: hos lev.
@99 SE 54834005133
Pris 123456:- Lägg i varukorg
58038023200, Lagerstatus: 4-6
PRESSURE SPRING 0,9MM , åtgår: 3
Pris 23:- Lägg 3st i varukorg
61234008044, Lagerstatus: 1-3
SLIDING PLATE CPL.
Pris 66:- Lägg i varukorg
56534013100, Lagerstatus: 4-6
TENSIONING SPRING 0,8MM
Pris 19:- Lägg i varukorg
54634020000, Lagerstatus: 1-3
SPRING GUIDE
Pris 51:- Lägg i varukorg
0625069034, Lagerstatus: 1-3
BALL BEARING 6903 C4
Pris 120:- Lägg i varukorg
54834212000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFTING DRUM
Pris 900:- Lägg i varukorg
0625618050, Lagerstatus: 8
BALL BEARING 61805 C3
Pris 165:- Lägg i varukorg
54834014000, Lagerstatus: 1-3
RETURN SPRING 03
Pris 29:- Lägg i varukorg
77234015000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT LOCATING DRUM CPL.
Pris 450:- Lägg i varukorg
0912060353, Lagerstatus: 14
AH SCREW DIN0912-M 6X35
Pris 11:- Lägg i varukorg
0019050106S, Lagerstatus: 18
INT TORX FLAT HEAD M 5X10 8.8
Pris 18:- Lägg i varukorg
75030085000, Lagerstatus: 4-6
RETAINING PLATE F. CS BEARING
Pris 38:- Lägg i varukorg
54834019000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300
Pris 91:- Lägg i varukorg
54834020000, Lagerstatus: hos lev.
SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300
Pris 105:- Lägg i varukorg
60034023000, Lagerstatus: 1-3
ARRESTING LEVER SPRING 03
Pris 21:- Lägg i varukorg
50334024144, Lagerstatus: hos lev.
LOCATING LEVER CPL. 08
Pris 185:- Lägg i varukorg
54634052300, Lagerstatus: 1-3
SLEEVE FOR LOCKING LEVER
Pris 28:- Lägg i varukorg
0021050003, Lagerstatus: 17
washer DIN 9021 A - 5.3
Pris 10:- Lägg i varukorg
0025050206, Lagerstatus: 25
HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=8
Pris 16:- Lägg i varukorg
59034031000, Lagerstatus: 1-3
SHIFT LEVER CPL.RACING 2000
Pris 650:- Lägg i varukorg
54634131000, Lagerstatus: 4-6
STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250
Pris 215:- Lägg i varukorg
54634031050, Lagerstatus: 4-6
BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER
Pris 38:- Lägg i varukorg
54634032100, Lagerstatus: 10
SHIFTING LEVER SPRING 250
Pris 23:- Lägg i varukorg
54634050000, Lagerstatus: 11
STOP DISK 14X30X1
Pris 21:- Lägg i varukorg
54632095000, Lagerstatus: 8
needle sleeve HK 1412 14x20x12 , åtgår: 2
Pris 43:- Lägg 2st i varukorg
0760142460, Lagerstatus: 16
radial shaft seal 14x24x6 B
Pris 44:- Lägg i varukorg
50232050001, Lagerstatus: 17
STEEL WASHER 6,4X17X3
Pris 16:- Lägg i varukorg
50233041000, Lagerstatus: 29
PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK
Pris 17:- Lägg i varukorg
59009062016, Lagerstatus: 44
SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9
Pris 14:- Lägg i varukorg