SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
51509001344 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL.1,6X21EXCEL 13
5035:-
2
78009010144 Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
2165:-
3
54809011000 Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
225:-
4
0625069068 Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM, Åtgår 2st
165:-
5
78009015000 Lagerstatus: 18
FRONT WHEEL REP. KIT
725:-
5
78009015000W Lagerstatus: 8
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof
FRONT WHEEL REPKIT Waterproof

Dölj ytterligare info
499:-
6
0760354771 Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC, Åtgår 2st
53:-
8
78009012000 Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08, Åtgår 2st
185:-
10
7710907122630 Lagerstatus: 20
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12, Åtgår 36st
38:-
11
79109072000 Lagerstatus: 62
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11, Åtgår 36st
16:-
12
51509070000 Lagerstatus: hos lev.
RIM FRONT 1,6X21 EXCEL AL7
1855:-
13
50309073000 Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 21
87:-
15
00050000954 Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
1160:-
16
78109090000 Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK 1,60
165:-
16
37-3001 Lagerstatus: 4-6
DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida... mer info



DÄCKLÅS VM1 1.6", Däcklås är ett måste för cross och endurocyklar för att inte man ska vrida sönder slangen när däcket snurrar på fälgen.

Dölj ytterligare info
100:-
17
77110090050 Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER
15:-
20
77309060000 Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260
1300:-
20
04-790 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.... mer info



BROMSSKIVA FRAM STD (VÄNSTER), Bromsskiva av hög/högsta kvalitet.

Dölj ytterligare info
599:-
20
04-790-1 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM WAVE (VÄNSTER), "Vågformad" bromsskiva av hög kvalitet.
BROMSSKIVA FRAM WAVE (VÄNSTER), "Vågformad" bromsskiva av hög kvalitet.

Dölj ytterligare info
1105:-
20
04-790-4 Lagerstatus: 1-3
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260
BROMSSKIVA FRAM KTM 90-18.Y.d.260

Dölj ytterligare info
1395:-
21
59009062013 Lagerstatus: 66
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9, Åtgår 6st
10:-
30
77309081000 Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
595:-
32
54809082000 Lagerstatus: 22
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
95:-
33
54809081050 Lagerstatus: 4-6
PLUG BUSHING WS=27 03
50:-
38
55003135000 Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
13:-
40
54809081070 Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SCREW FRONT 06
52:-



Klicka här för skärmanpassad bild
51509001344, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL CPL.1,6X21EXCEL 13
Pris 5035:- Lägg i varukorg
78009010144, Lagerstatus: hos lev.
FRONT WHEEL HUB CPL.
Pris 2165:- Lägg i varukorg
54809011000, Lagerstatus: 1-3
BEA.SPACERTUBE 35X2 L=79,4 03
Pris 225:- Lägg i varukorg
0625069068, Lagerstatus: 14
GR.BALL BEAR.6906 DDU2CG23S6NM , åtgår: 2
Pris 165:- Lägg 2st i varukorg
78009015000, Lagerstatus: 18
Front wheel repair kit
Pris 725:- Lägg i varukorg
77110090050, Lagerstatus: 8
NUT FOR WHEEL HOLDER 96
Pris 15:- Lägg i varukorg
77309060000, Lagerstatus: 1-3
BRAKE DISC FRONT 260
Pris 1300:- Lägg i varukorg
59009062013, Lagerstatus: 66
SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 , åtgår: 6
Pris 10:- Lägg 6st i varukorg
0760354771, Lagerstatus: 33
SHAFT SEAL RING 35X47X7 TC , åtgår: 2
Pris 53:- Lägg 2st i varukorg
77309081000, Lagerstatus: 1-3
WHEEL SPIN.FR. D=26 M24x1,5 07
Pris 595:- Lägg i varukorg
54809082000, Lagerstatus: 22
SPINDLE SCREW M24X1,5 WS=27 03
Pris 95:- Lägg i varukorg
54809081050, Lagerstatus: 4-6
PLUG BUSHING WS=27 03
Pris 50:- Lägg i varukorg
55003135000, Lagerstatus: 9
PLUG FOR RIM
Pris 13:- Lägg i varukorg
7710907122630, Lagerstatus: 20
SPOKE M4,5X226- 21 BLACK 12 , åtgår: 36
Pris 38:- Lägg 36st i varukorg
79109072000, Lagerstatus: 62
SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 , åtgår: 36
Pris 16:- Lägg 36st i varukorg
51509070000, Lagerstatus: hos lev.
FRONT RIM 1,6X21 DID
Pris 1855:- Lägg i varukorg
50309073000, Lagerstatus: 4-6
RIM BAND 21
Pris 87:- Lägg i varukorg
00050000954, Lagerstatus: 1-3
SPOKE KIT FRONT 21 BLACK
Pris 1160:- Lägg i varukorg
78109090000, Lagerstatus: hos lev.
RIM LOCK VM1 (1,60)
Pris 165:- Lägg i varukorg
54809081070, Lagerstatus: 4-6
AUXILIARY SCREW FRONT 06
Pris 52:- Lägg i varukorg
78009012000, Lagerstatus: 1-3
SPACER BUSHING F. FR. WHEEL 08 , åtgår: 2
Pris 185:- Lägg 2st i varukorg