SAMTLIGA DELAR
ORIGINALDELAR
EFTERMARKNADSDELAR
1
7000800200028 Lagerstatus: hos lev.
HEADLIGHT MASK TOP PART WHITE
340:-
2
7200800100030 Lagerstatus: hos lev.
HEAD LIGHT MASK LOWER PART
190:-
4
4710801000028 Lagerstatus: hos lev.
FRONT FENDER WHITE
275:-
5
0024060156 Lagerstatus: 28
HH collar screw M6x15 TX30, Åtgår 4st
15:-
6
7000805400028D Lagerstatus: hos lev.
SPOILER KIT FREERIDE WHITE
1060:-
8
0017060206 Lagerstatus: 16
SCREW F. PLASTIC K60X20AL SW6, Åtgår 10st
15:-
9
83008000012 Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x12x3, Åtgår 2st
15:-
10
7000804200028 Lagerstatus: hos lev.
SIDE COVER R/S WHITE
300:-
11
7000804100028 Lagerstatus: hos lev.
SIDE COVER L/S WHITE
300:-
13
70004050000 Lagerstatus: hos lev.
SPLASHBACK
150:-
14
77304066050 Lagerstatus: 14
chain slider bushing, Åtgår 2st
30:-
15
0025060206 Lagerstatus: 75
HH collar screw M6x20 TX30, Åtgår 2st
15:-
16
70008016000 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER TOP
290:-
17
70008016050 Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER BOTTOM
240:-
18
58412080400 Lagerstatus: 4-6
reflector, red
55:-
20
7000811310028 Lagerstatus: hos lev.
REAR PART WHITE
525:-
21
50303018000 Lagerstatus: hos lev.
RUBBER L=145MM, Åtgår 2st
60:-
99
70006010010 Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTOR KIT FREERIDE
200:-



Klicka här för skärmanpassad bild
0024060156, Lagerstatus: 28
HH COLLAR SCREW M 6X15 WS=8 , åtgår: 4
Pris 15:- Lägg 4st i varukorg
0017060206, Lagerstatus: 16
EJOT PT SCREW K60X20 ALU WS=6 , åtgår: 10
Pris 15:- Lägg 10st i varukorg
83008000012, Lagerstatus: hos lev.
special screw M6x12x3 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
7000800200028, Lagerstatus: hos lev.
Headlight shroud
Pris 340:- Lägg i varukorg
7200800100030, Lagerstatus: hos lev.
HEAD LIGHT MASK LOWER PART
Pris 190:- Lägg i varukorg
4710801000028, Lagerstatus: hos lev.
Fender
Pris 275:- Lägg i varukorg
7000805400028D, Lagerstatus: hos lev.
SPOILER KIT FREERIDE WHITE
Pris 1060:- Lägg i varukorg
7000804200028, Lagerstatus: hos lev.
Side fairing
Pris 300:- Lägg i varukorg
7000804100028, Lagerstatus: hos lev.
Side fairing
Pris 300:- Lägg i varukorg
70004050000, Lagerstatus: hos lev.
SPLASHBACK
Pris 150:- Lägg i varukorg
77304066050, Lagerstatus: 14
chain slider bushing , åtgår: 2
Pris 30:- Lägg 2st i varukorg
0025060206, Lagerstatus: 75
HH COLLAR SCREW M 6X20 WS=8 , åtgår: 2
Pris 15:- Lägg 2st i varukorg
70008016000, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER TOP
Pris 290:- Lägg i varukorg
70008016050, Lagerstatus: hos lev.
NUMBER PLATE CARRIER BOTTOM
Pris 240:- Lägg i varukorg
58412080400, Lagerstatus: 4-6
REFLECTOR RED
Pris 55:- Lägg i varukorg
7000811310028, Lagerstatus: hos lev.
Tail section
Pris 525:- Lägg i varukorg
50303018000, Lagerstatus: hos lev.
RUBBER L=145MM , åtgår: 2
Pris 60:- Lägg 2st i varukorg
70006010010, Lagerstatus: hos lev.
SPLASH PROTECTOR KIT FREERIDE
Pris 200:- Lägg i varukorg